top of page
Vyhledat

Šílený rok 2020 je za námi, ať žije Nový rok 2021

Přátelé řidiči,


máme všichni za sebou rok 2020. Rok, který se zapíše do dějiny jako naprosto nečekaný, neuvěřitelný. Kdyby kdokoliv před rokem předpovídal co se v následujících 12 měsících uděje, riskoval by v lepším případě jen veřejný posměch.


Jen si vzpomeňte co se dělo v roce 2019: ekonomika nezadržitelně rostla, na trhu panoval akutní nedostatek pracovních sil a téměř kdokoliv, kdo byl ochoten pracovat, si mohl vybírat zaměstnavatele a jednat o lepších pracovních podmínkách nebo finančním ohodnocení své práce.


Dočkali jsme se ale soupeře, jenž není vidět. Jemu nikdo moc nerozuměl a nedokázal předvídat co se bude dít - Covid-19. Svět zareagoval až hystericky, panikařil a plácal se mezi lockdowny a uvolňováním, podle toho jak klesaly statistiky - nehledě na to, že těm statistikám už nevěří téměř nikdo.


Vstupujeme do roku 2021, roku, do nějž většina vkládá naděje jako na návrat do normálního života - ať už si pod pojmem "normální život" představujete cokoliv. Velká část světa vkládá naděje do nových vakcín a rozjela největší logistický projekt v historii této planety. Držme palce, aby to dopadlo dobře pro všechny, nejen pro obchodníky s vakcínami!


Všechno nejlepší v Novém roce 2021!
22 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

V Texasu chystají chytrou dálnici, bude sama komunikovat s vozidly

Technologie pronikají doi všech částí našich životů a plíživě ovlivňují naše chování. Je tohle cesta jak předejít dopravním přestupkům? Inteligentní dálnice jsou poměrně novým přírůstkem do sady chytr

Comments


bottom of page