top of page
Vyhledat

Aktualizace: Bavorsko zavádí povinnou karanténu pro osoby, které přijedou ze zahraničí. Co řidiči?

Aktualizace 11.4.2020:

Ve státě Bavorsko platí výjimka z nedělního zákazu řízení a zákazu jízdy o státních svátcích takto:


  • do 19.04.2020 je veškerá doprava osvobozena od zákazu řízení

  • od 20.04.2020 do 30.05.2020 jsou pouze přepravy zajišťující maloobchod
Výrobky pro maloobchod jsou vyloučené ze zákazu řízení zcela a považují se za: výrobky ze suchého sortimentu (trvanlivé jídlo a Hygienické předměty).


Původní článek:

Svobodný stát Bavorsko s platností od 10. do 19. dubna 2020 zavádí povinnost 14 denní karantény pro všechny osoby, které vstoupí pozemní, vodní i vzdušnou cestou ze zemí mimo Německo.


Z tohoto opatření jsou vyjmuty osoby pracující v mezinárodní dopravě; osoby, jejichž činnost je nezbytná pro zachování funkčnosti zdravotního systému; osoby, které cestují na území Německa z nezbytně nutného a neodkladného pracovního nebo lékařského důvodu; osoby, které se zdržovaly v zahraniční méně než 48 hodin; tranzitující osoby; či sezónní pracovníci, kteří přijíždí za prací na období delší než 3 týdny. 


Zjišťujeme co to přesně znamená pro naše řidiče MKD.5 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Mercedes Benz eActros s dojezdem 500 km a rychlým nabíjením

Hlavní překážkou rozvoje elektrických kamionů do běžného provozu je nízký dojezd a dlouhé nabíjení, vzhledem k veliké baterii potřebné pro tšžký kamion. Dosud se elektrické nákladní vozy uvažovali jen

České dopravce vytlačuje konkurence z Východní Evropy

Ještě loni slovenský Česmad varoval, že brzy někteří zákazníci neseženou dopravu, protože na trhu není dostatek řidičů kamionů. Uplynula krátká doba a situace je dramaticky jiná. Objem zakázek na trhu

Comentários


bottom of page