top of page
Vyhledat

Děkujeme za kafe

Přátelé a kolegové řidiči,


poslední měsíce byly velmi turbulentní. Doba je těžká pro mnohé z nás, my jsme si museli všichni najít normální zaměstnání, abychom uživili své rodiny. O to těžší je pro nás dělat pro vás Dispečink365, přesto každý večer nebo ráno zasedáme k počítačům a připravujeme další a další informace.


O to více nás těší, že je vás čím dál víc, kteří nás čtou, počet článků se blíží 1000 a počet fanoušků v obou skupinách na FB dokonce k 15 tisícům. Jak se situace na silnicích a hranicích komplikuje, počet fanoušků roste rychleji a návštěvnost webu www.d365.cz v lednu dosahuje několikanásobky toho, co na podzim nebo v létě.


I přesto, že musíme pořád provoz dotovat z vlastní kapsy, baví nás to a těší nás každé kafe, které nám koupíte. Proto vás chceme opět poprosit - Kupte nám kafe na www.d365.cz/shop, anebo příkazem k úhradě na účet 294051689/0300.


Děkujeme!
30 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Vznikne český BAG

Snad každý řidič kamionů zná německý BAG, který do jisté míry u našich západních sousedů supluje silniční policii. Brzy se podobné vymoženosti dočkají řidiči kamionů i u nás: "Na podnikání v silniční

Comentarios


bottom of page