top of page
Vyhledat

Detailní přehled místních zákazů v Tyrolsku

Rakousko je země s velkou oblibou různých zákazů, od zákazů platících v jednotlivých spolkových zemích, v některých okresech, úsecích dálnic a silnic až po zákazy platí jen v noci, pro různé typy vozidel nebo některé typy přepravovaného zboží.

V tomto článku přinášíme podrobný přehled místních zákazů ve spolkové zemi Tyrolsko.


  • B164 - Hochkönigstrasse, pro těžká nákladní vozidla s celkovou hmotností nad 7,5 t: od km 56,251 (obec Hochfilzen) do km 75,76 (St Johann in Tyrol) v obou směrech. 
 - Tento zákaz se nevztahuje na tažná vozidla nebo těžká nákladní vozidla, která nakládají nebo vykládají nebo ukončují nebo začínají cestu v obcích St Johann in Tyrol, Fieberbrunn v Tyrolsku, Hochfilzen, Leogang ve spolkové provincii Salcburk.


  • B165 - Gerlosstrasse, pro nákladní vozidla s celkovou hmotností nad 12 tun: z Heinzenbergu do Gerlos 
 - Tento zákaz se vztahuje také na návěsy (kromě přívěsů s maximální šířkou 2 metry) mezi Waldheimem v Hainzenbergu a vstupem na parkoviště lanovky Firstalm v Gerlös. 
 - Tento zákaz se nevztahuje na nákladní vozy na přepravu dřeva s GVW nad 16 tun (2 nápravy) nebo 22 tun (3 nápravy) nebo na nákladní vozidla s GVW nad 16 tun, která dodávají své zboží v Hainzenbergu a Gerlosu.


  • B170 - Brixentaler Bundesstrasse , pro nákladní vozidla s celkovou hmotností nad 7,5 t: km 9,5 v Hopfgarten na 26,03 v Kirchbergu. 
 - Tento zákaz se nevztahuje na tažná vozidla nebo těžká nákladní vozidla, jejichž .....

....celý článek si můžou přečíst naši členové zdeJste již členem a nemáte přístup k tomuto článku? Ujistěte se, že máte správně vytvořený uživatelský účet anebo jste správně přihlášeni vpravo nahoře na stránce (resp. v mobilu na horní položce menu, viz přiložený obrázek)

42 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Na webu eLogistika vyšel článek o problému s nefunkčností starých karet řidičů, kde se mimo jiné píše: "Od 21. srpna 2023 se na základě unijního rozhodnutí nesmí prodávat nová nákladní vozidla s hmot

bottom of page