top of page
Vyhledat

Francie zmírňuje požadavky na Covid testy na hranicích s Velkou Británií

Řidiči, kteří se z Velké Británie vracejí obratem zpět do Francie, a kteří ve Velké Británii strávili méně než 48 hodin, nemusí předložit negativní test Covid-19.

Dopravci poskytnou řidičům podložené informace (CMR, DODACÍ LIST, TICKET a podobně) o čase jejich cesty a době trávené ve Velké Británii a řidiči se tímto prokáží na cestě zpět do Francie.

Francouzské orgány uznají testy s negativním výsledkem na Covid-19 provedeném v Irsku, pokud byl test proveden méně než 72 hodin před odjezdem z Velké Británie do Francie. Řidiči cestující z a do Německa musí i nadále předkládat negativní test na Covid-19, pokud byli po více než 10 dní ve státě s mutací viru.
230 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Mercedes Benz eActros s dojezdem 500 km a rychlým nabíjením

Hlavní překážkou rozvoje elektrických kamionů do běžného provozu je nízký dojezd a dlouhé nabíjení, vzhledem k veliké baterii potřebné pro tšžký kamion. Dosud se elektrické nákladní vozy uvažovali jen

České dopravce vytlačuje konkurence z Východní Evropy

Ještě loni slovenský Česmad varoval, že brzy někteří zákazníci neseženou dopravu, protože na trhu není dostatek řidičů kamionů. Uplynula krátká doba a situace je dramaticky jiná. Objem zakázek na trhu

Comments


bottom of page