top of page
Vyhledat

Jak firmy v Německu podporují řidiče

O iniciative "Logistika pomáhá", která probíhá v Německu, jsme psali tady (www.d365.cz/post/logistika-pomáhá-proto-německé-firmy-pomáhají-řidičům-a-řidičkám)


Němce nově potěšila informace, že společnost UTA UNION TANK (poskytuje např. tankovací nebo mýtné karty) poskytl této iniciativě štědrý dar, který zajistí financováná až do konce roku 2021! Díky tomu budou moci nadále fungovat kontejnery s WC a sprchami pro řidiče zdarma.


V časech největší krize Evropy (i celého světa) po desítkách let, je spolehlivé fungování dodavatelských řetězců nezbytné proto, aby občané žili co nejdůstojnější život. V plnění této role jsou řidiči kamionů naprosto klíčoví. Proto je dobré vidět, že jsou firmy, které se podělí o svůj zisk a přispějí řidičům k tomu, aby se jim tato práce dělala lépe.


Jak je to u nás, jak se firmy v Česku a na Slovensku podělí o svůj zisk a pomáhají řidičům?
63 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Mercedes Benz eActros s dojezdem 500 km a rychlým nabíjením

Hlavní překážkou rozvoje elektrických kamionů do běžného provozu je nízký dojezd a dlouhé nabíjení, vzhledem k veliké baterii potřebné pro tšžký kamion. Dosud se elektrické nákladní vozy uvažovali jen

České dopravce vytlačuje konkurence z Východní Evropy

Ještě loni slovenský Česmad varoval, že brzy někteří zákazníci neseženou dopravu, protože na trhu není dostatek řidičů kamionů. Uplynula krátká doba a situace je dramaticky jiná. Objem zakázek na trhu

Comments


bottom of page