top of page
Vyhledat

Logistika pomáhá - proto německé firmy pomáhají řidičům a řidičkám

Sanitární kontejnery iniciativy "logistika pomáhá" v Německu zaznamenaly velký úspěch. Od dubna 2020 začala iniciativa "logistika pomáhá" instalovat kontejnery na sprchy a WC v Německu. V současnosti jsou na 6 odpočívadlech.


Do rezervačního systému se zaregistrovalo již přes 7.000 uživatelů.


Iniciativa "logistika pomáhá" je společným projektem německých organizací v dopravě BMVI, BGL, docstop.eu, KRAVAG Truck Parking a mnoha dalších dárců a podporovatelů s cílem umožnit přístup řidičům a řidičkám ke sprše a WC. Iniciativa neustále hledá další místa pro umístění kontejnerů.


Kdo pomáhá řidičům a řidičkám v Česku a na Slovensku? Víte o firmách, které pro ně něco dělají dobrovolně a zdarma? Sdílejte zajímavé aktivity.
146 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Mercedes Benz eActros s dojezdem 500 km a rychlým nabíjením

Hlavní překážkou rozvoje elektrických kamionů do běžného provozu je nízký dojezd a dlouhé nabíjení, vzhledem k veliké baterii potřebné pro tšžký kamion. Dosud se elektrické nákladní vozy uvažovali jen

České dopravce vytlačuje konkurence z Východní Evropy

Ještě loni slovenský Česmad varoval, že brzy někteří zákazníci neseženou dopravu, protože na trhu není dostatek řidičů kamionů. Uplynula krátká doba a situace je dramaticky jiná. Objem zakázek na trhu

Comments


bottom of page