top of page
Vyhledat

Mobilní hra pro milovníky trucků

Nejlepší odpočinek pro řidiče je být s rodinou a přáteli. Často ale při estování sami ani vlastně netuší, kde se kdy zastaví a jaká země či parkoviště jim bude za týden domovem. Na cestách se může najít prostor pro odpočinek, ale řidič stejně většinou vyskočí z auta a opečovává svého kolového miláčka.

Co když nastane dlouhá chvilka a nepřichází objednávka k naložení nebo se prostě jen nudíte? Pro hravé kamioňáky i nekamioňáky, je zde hra, která umožní jejich zapálení a nadšení podpořit.

Kamionový simulátor, přesněji řečeno „Euro Truck Simulátor“, je svou autentičností a možností kombinace ve hře velmi propracovaný a chytlavý. Hra má již druhé vydání jehož první vydání bylo velmi úspěšné a vývojáři se rozhodli pokračovat druhou verzí. Propracovanost a autentičnost se ještě prohloubila. Jestliže se řidič nebo fanoušek právě kamioňáků chce rozptýlit u kvalitní hry, její pořizovací cena je přibližně 500 Kč.

Na své si přijde fanda různých typů ze sedmi značek a pochopitelně i konfigurací podvozku. Při rozrůstání autoparku, si zvolíte i vlastní řidiče a ve hře vám umožní vytvořit a rozšířit reálnou vlastní dopravní společnost přesně podle vašich představ.

Jak říkají samotní prezentující, Euro Truck Simulátor ve světě her se vyznačuje unikátní možností prožití skutečných cest, památky a přesně vytvořená teritoria, aby se dosáhlo dokonalého zážitku. Uživatel se bude cítit, jakoby řídili nákladní automobily v reálném životě. Je to skutečná chlouba této hry.

Hra je vydána pro hráče na počítači (ve verzi Windows i Mac). Ke stažení je na platformě Steam, viz odkaz https://store.steampowered.com/app/227300/Euro_Truck_Simulator_2.


Pro hráče mobilních her je tady Euro Track Evolution. Hra je od jiného vývojáře, nicméně na Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ovilex.eurotruckdriver&hl=cz má již přes milion stažení a průměrné hodnocení 4 hvězdičky je poměrně příznivé.


Čím se bavíte na cestách vy, pokud jste hráči?7 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Vznikne český BAG

Snad každý řidič kamionů zná německý BAG, který do jisté míry u našich západních sousedů supluje silniční policii. Brzy se podobné vymoženosti dočkají řidiči kamionů i u nás: "Na podnikání v silniční

Comments


bottom of page