top of page
Vyhledat

Nové zákazy řízení na úsecích A12 a A13 v Rakousku

Dne 1. července rakouské orgány informovaly o nových zákazech řízení prováděných na některých úsecích dálnic A12 a A13.


Na křižovatce Wattens-Fritz na dálnici A12 nemohou jet nákladní vozidla jejichž délka přesahuje 12 metrů a nesmí najet na nájezd dálnice Wattens od 06:00 do 10:00 od pondělí do soboty (oboustranně).

Z tohoto ustanovení jsou osvobozena vozidla skládající nebo nakládající do následujících obcí: Baumkirchen, Fritzens, Kolsass, Kolsassberg, Volders, Wattens, Wattenberg a Weer.

Na jižní křižovatce Innsbruck na dálnici A13 nemohou nákladní vozidla jejichž kombinace přesahuje 12 metrů používat sjezd Innsbruck-Jih od 07:00 do 11:00 a od 15:00 do 18:00 od pondělí do soboty.

Z tohoto ustanovení jsou osvobozena vozidla skládající nebo nakládající do následujících obcí: Natters, Mutters, Schoenberg im Stubaital, Fulpmes Mieders, Telfes ve Stubai, Neustift im Stubaital, Mühlbachl, Pfons, Matrei am Brenner, Navis, Steinach am Brenner, Trins, Gschnitz , Schmirn, Vals, Gries am Brenner, Obernberg am Brenner, Gotzens a Birgitz.

196 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Kamiony s dieslem se do roku 2040 přestanou v EU prodávat

Na portálu Fdrive.cz vyšel článek, který uvádí: "Evropští zákonodárci podle tiskové zprávy Evropského parlamentu odsouhlasili cíle emisí CO2 pro těžká nákladní vozidla, které povedou k úplnému ukončen

bottom of page