top of page
Vyhledat

Přidáváme funkci vyhledávání v našem Zpravodaji 3.5

Přiznáváme otevřeně - když jsme www.d365.cz spouštěli, vůbec jsme nečekali takový zájem řidičů o naše články. I proto jsme začali web s minimem funkcí.


Počet článků ale významně roste, už jich jsou stovky a co vám v poslední době chybělo, je možnost vyhledávání podle klíčových slov. Dnes tento nedostatek napravujeme a vyhledávání začalo fungovat.


Na úvodní stránce webu www.d365.cz vidíte posledních 24 článků, což je historie 5-6 dní zpět a většinou stačí na vyhledání článků, které vás budou aktuálně zajímat.


Kdo má zájem se podívat i na starší články, v rozbalovacím menu vpravo nahoře si zvolí možnost Zpravodaj 3.5 a na této záložce najde ikonku lupy, která mu vyhledá co potřebuje.


Přejeme příjemné počtení.
45 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Mercedes Benz eActros s dojezdem 500 km a rychlým nabíjením

Hlavní překážkou rozvoje elektrických kamionů do běžného provozu je nízký dojezd a dlouhé nabíjení, vzhledem k veliké baterii potřebné pro tšžký kamion. Dosud se elektrické nákladní vozy uvažovali jen

České dopravce vytlačuje konkurence z Východní Evropy

Ještě loni slovenský Česmad varoval, že brzy někteří zákazníci neseženou dopravu, protože na trhu není dostatek řidičů kamionů. Uplynula krátká doba a situace je dramaticky jiná. Objem zakázek na trhu

Comments


bottom of page