top of page
Vyhledat

Platforma pro bezpečné parkování nákladních vozidel na cestě do Velké Británie

Řízení nákladních vozidel do Velké Británie provází nepříjemnosti začínající hledáním možnosti pro zaparkování po přejetí kanálu La Manche. Vznikla proto digitální rezervační platforma pro parkovací místa pro nákladní vozidla, aby dokázala pomoci řidičům si skutečně na cestě odpočinout beze strachu o vykradení svého nákladu, či vozidla. Ta je nyní na prvním místě oblíbenosti ve Francii.

S platformou by měli mít možnost dispečeři rezervovat zabezpečená parkovací místa v Calais, který je důležitým uzlem pro přepravu zboží v Evropě. V Evropě chybí dle odhadu na 400 000 bezpečných parkovacích míst a parkovišť, kde tráví řidiči svůj volný čas bez možnosti hlídání jejich nákladu. Škody způsobené na zaparkovaných kamionech, jsou tak v logistickém průmyslu velmi vysoké.

Nové hlídané parkoviště C4T, je v Calais ceněno na bezpečnostní úrovni osvědčení TAPA s PSR Level 3. Podle společnosti, která parkoviště vybudovala, je oploceno, osvětleno a monitorováno kamerami. Kromě toho jsou nepřetržitě přítomni bezpečnostní pracovníci se psy. 

Sázka na jednoduchost

  • Co je potřebné v dnešní době pro dispečery a řidiče, je vidět dopředu na možnosti parkování, kde bude cenný náklad v bezpečí.

  • Díky parkovacímu místu Bosch Secure Truck Parking, může snadno rezervovat parkovací místo dispečer, či řidič za pomocí aplikace, kterou má instalovanou v telefonu.

  • Proces rezervace a platby je automatizovaný a bezkontaktní: kamera zachytí poznávací značku u vchodu a řidič s kamionem může při rezervaci potvrdit a vjet na parkoviště.

  • Přepravní společnosti, které se zaregistrují u Bosch Secure Truck Parking, obdrží na konci měsíce hromadnou fakturu za své rezervace.

474 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Vznikne český BAG

Snad každý řidič kamionů zná německý BAG, který do jisté míry u našich západních sousedů supluje silniční policii. Brzy se podobné vymoženosti dočkají řidiči kamionů i u nás: "Na podnikání v silniční

Comments


bottom of page