top of page
Vyhledat

Sektorový zákaz řízení v Tyrolsku (LGBl. 44/2016 ve znění LGBl. 81/2019)

Rakousko je země s velkou oblibou různých zákazů, od zákazů platících v jednotlivých spolkových zemích, v některých okresech, úsecích dálnic a silnic až po zákazy platí jen v noci, pro různé typy vozidel nebo některé typy přepravovaného zboží.

Tento zákaz jřízení se týká nakládky nebo přepravy určitého - konkrétního typu přepravovaného zboží. Platí na dálnici Inntal (A 12) z Langkampfenu (km 6,35) do Innsbrucku / Ampassu (km 72,00) v obou směrech.


Tento zákaz se týká nákladních vozidel a kloubových vozidel s maximální celkovou hmotností vozidla vyšší než 7,5 t a nákladních vozidel s přívěsy, jejichž celková celková hmotnost obou vozidel je vyšší než 7,5 t.


O které zboží se jedná?

  • odpady uvedené v evropském katalogu odpadů

  • kameny, země, výkopová zemina

  • kulatina, korek

  • vybraná motorová vozidla (mopedy, motocykly, čtyřkolky, osobní...


....celý článek si můžou přečíst naši členové zdeJste již členem a nemáte přístup k tomuto článku? Ujistěte se, že máte správně vytvořený uživatelský účet anebo jste správně přihlášeni vpravo nahoře na stránce (resp. v mobilu na horní položce menu, viz přiložený obrázek)

64 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Mercedes Benz eActros s dojezdem 500 km a rychlým nabíjením

Hlavní překážkou rozvoje elektrických kamionů do běžného provozu je nízký dojezd a dlouhé nabíjení, vzhledem k veliké baterii potřebné pro tšžký kamion. Dosud se elektrické nákladní vozy uvažovali jen

České dopravce vytlačuje konkurence z Východní Evropy

Ještě loni slovenský Česmad varoval, že brzy někteří zákazníci neseženou dopravu, protože na trhu není dostatek řidičů kamionů. Uplynula krátká doba a situace je dramaticky jiná. Objem zakázek na trhu

コメント


bottom of page