top of page
Vyhledat

TOP 10 článků minulého týdne

Dispečink365 opět přináší přehled nejlepších článků minulého týdne!

  1. Zákazy jízdy v Evropě - Po několika týdnech se opět nejoblíbenějším článkem staly zákazy

  2. Německo potvrdilo zákaz antiradarů z mobilu - Používání radarových výstražných zařízení je upraveno v §23 zákona o provozu na pozemních komunikacích. Je výslovně zakázáno používat veškerá zařízení, která mohou varovat řidiče vozidla před měření rychlosti radary. Důležité je, že se již vztahuje i na telefonní aplikace, což mnoho řidičů ještě nevnímá vážně.

  3. Rakousko znevýhodňuje zahraniční řidiče - Na některých rakouských dálnicích se rychlostní limity nevztahují na elektromobily a pouze pro ty, kteří mají rakouskou registraci. To by mohlo porušit právo EU.

Jsou pro vás naše články zajímavé a užitečné? Podpořte nás tím, že se stanete našimi členy. Pracujeme pro vás již přes půl roku bez nároku na honorář, svým členstvím pomůžete projektu, který poskytuje informace, rady a pomoc řidičům zdarma. Registrujte se na www.d365.cz/clenstvi.


TOP10 tedy je:47 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Vznikne český BAG

Snad každý řidič kamionů zná německý BAG, který do jisté míry u našich západních sousedů supluje silniční policii. Brzy se podobné vymoženosti dočkají řidiči kamionů i u nás: "Na podnikání v silniční

Comments


bottom of page