top of page
Vyhledat

UTA rozšiřuje své mezinárodní mýtné řešení na další země

Poskytovatel palivových karet UTA připojil ke svému interoperabilnímu mýtnému řešení „UTA-One“ čtyři další evropské země. Součástí mezinárodního řešení UTA jsou tedy například Belgie, Německo, Francii, Itálii, Rakousko, Polsko (A4), Portugalsko a Španělsko v Norsko (trajekty a dálniční mosty), Švédsko (mosty), Dánsko (mosty) nebo Švýcarsko.

Díky kontextové expanzi pokrývá OBU již 13 mýtných kontextů ve dvanácti evropských zemích a podle výrobce je v současné době nejkomplexnějším řešením evropské služby elektronického mýtného (EETS) na trhu.

Nové kontexty mýtného se nahrávají do palubních jednotek pomocí palubní aktualizace, takže jednotky nemusí projít servisem. Uživatel si může vybrat libovolnou požadovanou zemi v exkluzivní oblasti webových stránek UTA. V nadcházejících měsících plánuje UTA rozšířit evropskou mýtnou službu do dalších zemí.
524 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

V Texasu chystají chytrou dálnici, bude sama komunikovat s vozidly

Technologie pronikají doi všech částí našich životů a plíživě ovlivňují naše chování. Je tohle cesta jak předejít dopravním přestupkům? Inteligentní dálnice jsou poměrně novým přírůstkem do sady chytr

Comments


bottom of page