top of page
Vyhledat

Uzávěra dálnice A1 v Anglii mezi Wybostonem a Buckdenem

V nadcházejících týdnech budou na dálnici A1 mezi Wybostonem a Buckdenem zásadní práce na obnově povrchu vozovky. Již předem se tedy upozorňuje na její fáze tak, aby se nestala pro dopravce překvapením a plynulost dopravy nebyla příliš narušena. Kde tedy mohou očekávat řidiči zpoždění a kudy povedou objížďky?

Řidiči používající komunikace A1 a A428 by měli v nadcházejících týdnech očekávat zdržení v rozsahu o devíti týdenní uzávěry, která naruší dvě z nejdůležitějších silnic v kraji.

Práce na dálnici v Anglii plánují provádět pracovníci silnic a dálnic po dobu devíti týdnů, od čtvrtka 24. září do 20. listopadu, v pracovní dny v závislosti na povětrnostních podmínkách, v pracovní dny mezi 20:00 a 6:00 hod v noci. Vzhledem k rozsáhlému množství práce na tomto projektu rozdělili hlavní práce na silnicích do čtyř fází:

  1. uzávěra bude zavedena od 20:00 do 6:00 hod na dálnici A1 Wyboston Interchange od čtvrtka 24.9. do úterý 29.9.

  2. následující dny od středy 30.9. do pondělí 5.10. od 20:00 do 6:00 hod bude uzavřena silnice A1 / A428 Wyboston Interchange, severní a jižní příjezdové silnice

  3. v úterý 6.10. bude uzávěra na jednu noc na dálnici A1 Wyboston Interchange, sjezd na jih

  4. čtvrtá a poslední fáze je také nejdelší, s uzavřením na kruhovém objezdu A1 Buckden Roundbound, na jih k výměně A1 / B645 St Neots po dobu sedmi týdnů, od pondělí 12.10. do pátku 20.11.

Vozidla, která potřebují přístup přímo z dálnice A1 na jih, budou doprovázena pracovníky stavby v případě přístupu k vykládce a nakládce a nebude možné využít objížďku.

V následujících čtyřech uzavírkách jsme připravili znázornění na mapách tak, aby se řidiči nemuseli v těchto případech rozhodovat těsně před uzávěrou, ale měli možnost se dopředu připravit. Během dne budou probíhat omezení v daných úsecích, ovšem v nočních hodinách, je potřebné se připravit na úplné uzavření úseků a s tím spojené i časové náročnosti.
111 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Mercedes Benz eActros s dojezdem 500 km a rychlým nabíjením

Hlavní překážkou rozvoje elektrických kamionů do běžného provozu je nízký dojezd a dlouhé nabíjení, vzhledem k veliké baterii potřebné pro tšžký kamion. Dosud se elektrické nákladní vozy uvažovali jen

České dopravce vytlačuje konkurence z Východní Evropy

Ještě loni slovenský Česmad varoval, že brzy někteří zákazníci neseženou dopravu, protože na trhu není dostatek řidičů kamionů. Uplynula krátká doba a situace je dramaticky jiná. Objem zakázek na trhu

Comments


bottom of page