top of page
Vyhledat

Uzavírka tunelu Mont Blanc

Uzavírka tunelu Mont Blanc bude probíhat v obvykle časovém rozpětí, které bude co nejméně zasahovat do provozu. Tento měsíc, se jeho údržba bude dotýkat ve třech nočních dobách vždy nejdéle osm hodin.

Provoz nebude zastaven zcela, ale provoz bude udržován střídavě tak, aby neměl dopad průjezdu na řidiče, kteří jsou omezení na pracovní dobu řidiče, protože jet z důvodu převozu rychlo kazícího zboží, prostě jet musí.

Tunel lze omezeně používat v následujících časech mezi 22:30 a 6:00 hod a dnech:

  • 13. 10.

  • 14. 10.

  • 15. 10.

Kromě těchto dnů, bude tunel Mont Blanc uzavřen pro veškerou dopravu v obou směrech dne 12.10. od 22:00 do 6:00 hod. V tuto noc bude provoz zcela omezen a je potřebné, aby byli řidiči informováni a dostatečně dopředu dokázali svá vozidla zaparkovat na odpočívadle.


Související články

104 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Mercedes Benz eActros s dojezdem 500 km a rychlým nabíjením

Hlavní překážkou rozvoje elektrických kamionů do běžného provozu je nízký dojezd a dlouhé nabíjení, vzhledem k veliké baterii potřebné pro tšžký kamion. Dosud se elektrické nákladní vozy uvažovali jen

České dopravce vytlačuje konkurence z Východní Evropy

Ještě loni slovenský Česmad varoval, že brzy někteří zákazníci neseženou dopravu, protože na trhu není dostatek řidičů kamionů. Uplynula krátká doba a situace je dramaticky jiná. Objem zakázek na trhu

Comments


bottom of page