top of page
Vyhledat

V noci z pátku na sobotu bude uzavřena dálnice A12 do Antverp

Na dálnici A12 ve směru z Nizozemska do Antverp je povrch vozovky místně u nájezdu a sjezdu 16 Ekeren znehodnocen, a proto stavby silnic opraví pravý pruh na vzdálenost přibližně jednoho kilometru. Nejprve se vyfrézuje starý povrch vozovky a poté položí dvě nové vrstvy asfaltu. Následně se také obnoví dopravní značení.

Aby se co nejvíce omezilo zpomalení provozu, budou práce prováděny v noci a přes víkend. V noci z pátku 26. na sobotu 27. 2. bude dálnice A12 směrem k Antverpám zcela uzavřena mezi 20:00 a 10:00h. Vozidla jedoucí ve směru uzavírky, budou povinna opustit dálnici na sjezdu Ekeren, provést objezd (obrat) směr na Noorderlaan a poté sjezdem Ekeren znovu najet na dálnici.

V sobotu ráno od 10:00h, se opět otevře A12 směrem na Antverpy a toto odklonění bude zrušeno. V zóně staveniště zůstane jen jeden jízdní pruh namísto dvou. Oba pruhy budou opět uvolněny během sobotního odpoledne.
51 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Vznikne český BAG

Snad každý řidič kamionů zná německý BAG, který do jisté míry u našich západních sousedů supluje silniční policii. Brzy se podobné vymoženosti dočkají řidiči kamionů i u nás: "Na podnikání v silniční

Comments


bottom of page